Curriculum Doktora Szczutkowskiego

Zapisz się na pakiet 5 szkoleń Doktora Szczutkowskiego i zyskaj 2000 zł rabatu

24 – 25 czerwca 2021Regeneracja Kości – 5990 zł

9 – 10 września 2021Gospodarowanie tkankami miękkimi – 4990 zł

16 – 17 września 2021Chirurgia plastyczna tkanek miękkich-pokrywanie recesji zębów – 3990 zł

21 – 22 października 2021Implantacja natychmiastowa. Jak ukształtować profil wyłaniania i wykonać indywidualną śrubę gojącą w 5 minut? – 3990 zł

9 – 10 grudnia 2021Implanty w strefie estetycznej i odcinku funkcjonalnym – 3990 zł

Cena: 20 950

Poza pakietem: 22 950 zł

Promocja dotyczy tylko nowych zapisów.
Rabat zostaje naliczony w momencie dokonania 100% płatności za ostatnie szkolenie z pakietu (to które zostaje zrealizowane jako ostatnie).

Starając się sprostać oczekiwaniom i potrzebom polskich lekarzy chirurgów skierowanym na wiedzę periodontologiczną i delikatne techniki pracy z implantami stworzyliśmy dla Państwa  pakiet  5 szkoleń Doktora Michała Szczutkowskiego.

Oferta Curriculum podąża za aktualnymi potrzebami  w związku z tym szkolenia zawarte w pakiecie dotyczą tematyki: nowoczesnej regeneracji kości, technik przeszczepów tkanek miękkich, pokrywania recesji oraz holistycznej filozofii pracy z implantami.

Naszym celem jest aby po ukończeniu każdego z  5 dwudniowych szkoleń jak największy procent przekazywanej wiedzy zakończył się wdrożeniem w Państwa gabinetach.

Program curriculum zawiera sprawdzone techniki oparte na najlepszych światowych standardach i wieloletnim doświadczeniu Doktora Michała Szczutkowskiego. Przedstawiamy procedury dające długoterminową przewidywalność i uzyskanie perfekcyjnej estetyki.  Na szkoleniach zostaje przekazana kwintesencja mikrochirurgii – lepsze, szybsze gojenie które prowadzi do mniejszego bólu Pacjenta. Poruszane zostają tylko zagadnienia praktyczne – filmy re-live z każdego rodzaju zabiegu, dużo warsztatów praktycznych dla uczestników na preparatach zwierzęcych oraz modelach.

Wprowadzenie zabiegu od następnego dnia do gabinetu umożliwiają listy kontrolne kolejności procedur zabiegu oraz materiałów i narzędzi.

Dodatkowym atutem jest miejsce szkoleń – oddalone od zgiełku miasta, pełne kojącej zieleni, które umożliwia i wspomaga wypoczynek przed kolejnym dniem szkoleniowym.

Po każdym ze szkoleń na uczestników czeka nastrojowe ognisko integracyjne, które umożliwia prowadzenie równie ważnych jak szkolenie długich rozmów kuluarowych.   

MIEJSCE SZKOLEŃ

Przysiółek Kresy
Parzno 72a, 97-415 Kluki – woj. łódzkie
Zapisy i informacje pod numerem telefonu: +48 502 551 552

W przypadku rezygnacji ze szkolenia bez względu na czas oraz okoliczności, zwrot kosztów nastąpi po potrąceniu opłaty manipulacyjnej wynikającej z płatności za pośrednictwem systemu Przelewy 24 zgodnie z regulaminem.

WYKŁADOWCA

lek. dent.

Michał Szczutkowski

Zobacz profil

Zapisz się

Weź udział w szkoleniach

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Zarejestruj się wypełniając poniższy Formularz.
Po rejestracji otrzymasz mailem potwierdzenie zgłoszenia i informację o dalszych krokach.
Wpłać zaliczkę w wysokości 20% w ciągu 3 dni od rejestracji.
Wpłać pozostałą kwotę 80% do 41 dni przed datą szkolenia.
Chcesz zrezygnować ? Poinformuj nas o tym do 50 dni przed szkoleniem – zwrócimy całą wpłaconą kwotę.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.