Pakiet nowych szkoleń w STI

Zapisz się na pakiet szkoleń i zyskaj 2980 zł rabatu

W odpowiedzi na duże zainteresowanie szkoleniami STI stworzyliśmy dla Was cykl PROMOCYJNYCH szkoleń które przeprowadzą wybitni w swoich dziedzinach wykładowcy.

Cykl nowych szkoleń to trzy – dwudniowe intensywne szkolenia, podczas których uczestnicy oprócz wiedzy teoretycznej nabywają praktyczne umiejętności i poznają zagadnienia kluczowe pozwalające na wdrożenie wiedzy zdobytej na szkoleniu w swojej praktyce już kolejnego dnia po szkoleniu dzięki specjalnie przygotowanym listom kontrolnym oraz filmom udostępnianym z warsztatów. Program obejmuje kilkadziesiąt godzin wykładów oraz warsztatów praktycznych . Absolwenci cyklu natychmiast po jego zakończeniu są kompleksowo przygotowani do pracy z pacjentami i potrafią samodzielnie przeprowadzić zabiegi już kolejnego dnia po odbyciu szkolenia.

Oprócz intensywnej nauki na uczestników szkolenia czeka ognisko integracyjne, podczas którego mogą się zrelaksować przed kolejnym dniem szkoleniowym.

Szkolenia w pakiecie

8-9 kwietnia 2021

Podniesienie dna zatoki szczękowej w praktyce klinicznej

22-23 kwietnia 2021
Chirurgia plastyczna tkanek miękkich.
Pokrywanie recesji dziąsłowych, szkolenie zaawansowane.
Pokrywanie recesji mnogich techniką płata przesuniętego dokoronowo

4-5 listopada 2021
Implantacja nawigowana

Zapisując się na cały cykl nowych szkoleń nie zapłacisz 12 970 zł a jedyne 9 990 zł !!! Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce szkoleń

Soft Tissue Institute