Dofinansowania

Firma Soft Tissue Institute jest zweryfikowanym przez PARP dostawcą szkoleń i usług praktycznych dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych, podlegających dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej

Ponadto oferta szkoleniowa spełnia kryteria szkoleniowe KFS.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową STI – aby otrzymać dofinansowanie:

1

Załóż konto na platformie Soft Tissue Institute, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny na preferowane szkolenie z oferty STI w celu zapewnienia miejsca na kursie – w uwagach zamieść informację, że starasz się o dofinansowanie.

2

Sprawdź czy wybrane szkolenie znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych jeśli tak, zapoznaj się z instrukcją dla BUR i postępuj zgodnie z wytycznymi (dofinansowania poprzez BUR nie obejmują mieszkańców województwa mazowieckiego i pomorskiego).

3

W przypadku braku wybranego szkolenia w BUR sprawdź czy spełniasz warunki dla Krajowego Funduszu Szkoleniowego – w tym celu zapoznaj się z instrukcją dla KFS.

4

W momencie podpisania umowy z organem udzielającym dofinansowania prześlij drogą mailową na adres kontakt@sti.edu.pl umowę zawartą z operatorem.

Informujemy iż proces ubiegania się o dofinansowanie przebiega bezpośrednio pomiędzy kursantem, a organem udzielającym dofinansowania.

Pliki do pobrania:

Skrócona instrukcja - Baza Usług Rozwojowych
Instrukcja Baza Usług Rozwojowych
Instrukcja Krajowy Fundusz Szkoleniowy

© Copyright 2023 Soft Tissue Institute. All rights reserved.

X
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się szkoleniach i promocjach.