Soft Tissue Institute

Every detail matters

To co różni Soft Tissue Institute od części innych firm szkoleniowych to to, że poruszamy tylko i wyłącznie zagadnienia praktyczne.  A na dodatek w najlepszym światowym wydaniu. Proponowane przez nas procedury pokazywane są bardzo dokładnie krok po kroku. Najpierw w części teoretycznej, omawianej tylko i wyłącznie na konkretnych przypadkach klinicznych, a nie na tabelach i słupkach. Proponowane schematy są poparte publikacjami Evidence Based Dentistry największych światowych opionion liderów w swoich specjalnościach. Następnie przychodzi pora na filmy z zabiegów i wykonanie zabiegów własnoręcznie na preparatach zwierzęcych lub modelach.

Proponujemy również konkretny sprzęt, materiały i narzędzia, które dadzą największy odsetek sukcesu i poprowadzą jak po sznurku do zamierzonego celu.

Tym samym zapraszam do dogodnie położonego w centralnej Polsce Bełchatowa w woj. łódzkim  gdzie praktykuję.
Zapraszam zarówno osoby początkujące na szkolenie podstawowe jak i wszystkich innych na cały cykl szkoleń zaawansowanych.

 

Soft Tissue Institute jest owocem mojej edukacji, intensywnej pracy klinicznej, jak i 11 letniego doświadczenia w nauczaniu implantologii i tkanek miękkich. Wybrałem te techniki, które są najbardziej przewidywalne, najprostsze i dające najlepszy rezultat kliniczny.

portret.jpg

Założyciel
MICHAŁ SZCZUTKOWSKI

 

 

Obejrzyj film o
SOFT TISSUE INSTITUTE

Nasza misja

Wskażemy Ci właściwy kierunek w implantologii i periodontologii

Edukacja w STI to delikatne mikrochirurgiczne wszczepienie implantu i umiejętność stworzenia tkanek miękkich i kości. Estetyka, tkanki miękkie i implanty. Duża ilość przypadków klinicznych. Timing zabiegów. Filmy re-live z zabiegów. Każda technika jest realizowana według schematu dającego możliwość zastosowania jej przez uczestników od następnego dnia w swoim własnym gabinecie. Praca na materiałach dających najwyższą jakość i przewidywalność procedur w gabinecie. W trakcie szkoleń praca na najwyższej klasy topowych narzędziach i sprzęcie.

Oferta

Jak możemy Ci pomóc?

Wyłącznie zagadnienia praktyczne

Wyłącznie zagadnienia praktyczne

Unikamy tzw. podejścia akademickiego. Mnóstwo filmów re-live. Ćwiczenia na preparatach zwierzęcych, najlepszych modelach i wiele innych. Część teoretyczna skupia się tylko i wyłącznie na aspektach praktycznych.
Sprawdzone techniki - Najlepsze Światowe standardy i własne wieloletnie doświadczenie

Sprawdzone techniki - Najlepsze Światowe standardy i własne wieloletnie doświadczenie

Wiedza która przekazuje jest oparta na często jakże odmiennych poglądach największych światowych opinion liderów i własnym długoletnim doświadczeniem. Poparta jest sprawdzającymi się efektami klinicznymi i licznymi badaniami klinicznymi.
Kompleksowość

Kompleksowość

Kompleksowe ujęcie tematu: umiejętności stworzenia kości, tkanek miękkich, filozofię delikatnego wprowadzenia implantu zgodnie z biologią i wykonania na nim protetyki.
Mikrochirurgia

Mikrochirurgia

Kwintesencja mikrochirurgii - lepsze, szybsze gojenie, mniej bólu dla pacjenta.
Listy kontrolne

Listy kontrolne

Listy kontrolne kolejności procedur zabiegu oraz materiałów i narzędzi umożliwiające praktyczne wprowadzenie zabiegu od następnego dnia do gabinetu.
Perfekcja

Perfekcja

Procedury dające długoterminową przewidywalność i uzyskanie perfekcyjnej estetyki.
STI Galeria
STI Galeria
STI Galeria
STI Galeria
STI Galeria
STI Galeria

Co nas wyróżnia

To co różni Soft Tissue Institute od części innych firm szkoleniowych to to, że uczymy jak wszczepić implant i stworzyć wokół niego tkanki najdelikatniej jak się da. Najbardziej zgodnie z biologią gojenia rany. Tym samym dać pacjentowi komfort, że to co jest naszą obietnicą zostanie zrealizowane. Mikrochirurgia jest filozofią dającą ogromne możliwości i przede wszystkim szybkie i wolne od dolegliwości bólowych gojenie.

© Copyright 2024 Soft Tissue Institute. All rights reserved.

X
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się szkoleniach i promocjach.