Wykładowcy

Poznaj naszych instruktorów

lek. dent.

Michał Szczutkowski

W 2001 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w periodontologii, implantologii i stomatologii estetycznej. Jest właścicielem prywatnej praktyki: CSE Aquarius i firmy szkoleniowej: Soft Tissue Institute w Bełchatowie w województwie łódzkim.

lek. dent.

Paweł Porczyk

Ukończył studia w 2012 roku na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do 2019 roku zdobywał doświadczenie w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

dr med., dr med. dent.

Snjezana Pohl

Jest specjalistą chirurgii jamy ustnej, a także certyfikowanym przez EDA (Europejskie Stowarzyszenie Stomatologiczne) specjalistą w zakresie periodontologii i implantologii. Szefowa Oddziału Chirurgii Jamy Ustnej w prywatnej klinice Rident w Chorwacji, adiunkt prowadzący wykłady na Wydziale Medycyny Jamy Ustnej i Periodontologii na Uniwersytecie w Rijece.

dr n. med.

Daniel Ciapiński

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tuż po stażu rozpoczął studia doktoranckie oraz specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej w klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w szpitalu im. A. Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Podczas studiów dwukrotnie otrzymał stypendium rektora.

dr

Federico Tirone

Współzałożyciel i szef Clinica Odontoiatrica Salzano Tirone S.r.l., Cuneo we Włoszech.

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Turynie w 2004 roku. Swoje umiejętności techniczne postanowił doskonalić poza środowiskiem akademickim pod okiem wielkich mistrzów chirurgii jamy ustnej i periodontologii. 

Giampiero Ciabattoni

W 1991 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie w Ferrarze. Studia specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej zdobył na Uniwersytecie we Florencji.

Jest uczestnikiem licznych kursów prowadzonych przez uznane światowe autorytety.

© Copyright 2022 Soft Tissue Institute. All rights reserved.

X
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się szkoleniach i promocjach.