Wykładowcy

Poznaj naszych instruktorów

lek. dent.

Michał Szczutkowski

W 2001 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w periodontologii, implantologii i stomatologii estetycznej. Jest właścicielem prywatnej praktyki: CSE Aquarius i firmy szkoleniowej: Soft Tissue Institute w Bełchatowie w województwie łódzkim.

lek. dent.

Paweł Porczyk

Ukończył studia w 2012 roku na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do 2019 roku zdobywał doświadczenie w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

dr med., dr med. dent.

Snjezana Pohl

Jest specjalistą chirurgii jamy ustnej, a także certyfikowanym przez EDA (Europejskie Stowarzyszenie Stomatologiczne) specjalistą w zakresie periodontologii i implantologii. Szefowa Oddziału Chirurgii Jamy Ustnej w prywatnej klinice Rident w Chorwacji, adiunkt prowadzący wykłady na Wydziale Medycyny Jamy Ustnej i Periodontologii na Uniwersytecie w Rijece.

dr

Federico Tirone

Współzałożyciel i szef Clinica Odontoiatrica Salzano Tirone S.r.l., Cuneo we Włoszech.

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Turynie w 2004 roku. Swoje umiejętności techniczne postanowił doskonalić poza środowiskiem akademickim pod okiem wielkich mistrzów chirurgii jamy ustnej i periodo...

dr

Giampiero Ciabattoni

W 1991 roku ukończył studia medyczne na Uniwersytecie w Ferrarze. Studia specjalizacyjne z protetyki stomatologicznej zdobył na Uniwersytecie we Florencji.

Jest uczestnikiem licznych kursów prowadzonych przez uznane światowe autorytety.

lek. dent.

Marcel Firlej

Studiował na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, który ukończył w 2013 roku. Obecnie pracuje w prywatnej klinice oraz w Klinice Wad Rozwojowych Twarzy na Uniwersytecie, gdzie wyk...

PhD, D.D.S, spec in periodontology

Algirdas Puišys

W 2016 roku ukończył Doktorat na Uniwersytecie Wileńskim, Litwa. W latach 2003-2006 ukonczone Studia podyplomowe ze specjalizacją z periodontologii na Uniwersytecie M...

lek. dent.

Mariusz Bołzan

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej, specjalista periodontolog.  Jest współwłaścicielem prywatnej kliniki „Biała Szuflada” z oddziałami w Choszcznie i Szczecinie. 

dr

Emilia Kazarian

Lekarz dentysta, chirurg szczękowo - twarzowy. Twórczyni techniki tunelowej 3D w rekonstrukcji brodawki dziąsłowej oraz  przyczepu międzyzębowego.

Prof.

Giulio Rasperini

Profesor Rasperini ma na swoim koncie ponad 108 publikacji naukowych, prowadzi wykłady na pięciu kontynentach z dziedziny periodontologii, implantologii, regeneracji, zastosowania technik chirurgicznych w odbudowie tkanek w periodontologii oraz wokół implantów. 

dr

José Carlos Martins da Rosa

Twórca techniki Immediate Dentoalveolar Restoriation (IDR). Właściciel prywatnej praktyki w Caxias do Sul, RS, w Brazylii.

tech. dent.

Jacek Skonieczny

dr

Vanessa Frazão Cury

Wybitna specjalistka w dziedzinie periodontologii i implantologii. Posiada tytuł magistra periodontologii i doktorat z biochemii molekularnej, dr. Frazão Cury płynnie łączy doskonałość kliniczną z głębokim zrozumieniem skomplikowanych procesów biologicznych zachodzących w środowisku jamy ustnej.

dr

Arndt Happe

W 1994 roku ukończył studia na Uniwersytecie w Münster w Niemczech jako lekarz stomatolog. Spędził 3 lata jako rezydent w prywatnej klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Olsbergu profesora Fouada Khoury'ego oraz ukończył Chirurgię Jamy Ustnej w 1999. Od 1999 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Münster w Niemczech. W 2001 r...

Dr n. med.

Adrian Gnatek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uzyskał tytuł specjalisty
w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych. 

lek. dent.

Hubert Trzepatowski

Specjalista protetyki stomatologicznej, Key Expert All-on-4®, certyfikowany trener All-on-4®. Przeprowadził ponad 600 procedur All-on-4. Uczestniczył w szkoleniach z ww. techniki w Portugalii w klinice prof. Paulo Malo oraz w wielu spotkaniach z profesorem dotyczących techniki. Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniw...

© Copyright 2024 Soft Tissue Institute. All rights reserved.

X
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się szkoleniach i promocjach.