Soft Tissue Institute
Every detail matters.

Soft Tissue Institute

Edukacja w STI to delikatne mikrochirurgiczne wszczepienie implantu i umiejętność stworzenia tkanek miękkich i kości. Estetyka, tkanki miękkie i implanty. Duża ilość przypadków klinicznych. Timing zabiegów. Filmy re-live z zabiegów. Intensywne ćwiczenia na preparatach zwierzęcych, wysokiej klasy modelach i inne. Najwyższej jakości narzędzia, sprzęt i materiały.
Każda technika jest realizowana wg schematu dającego możliwość zastosowania jej przez uczestników od następnego dnia w swoim własnym gabinecie.

STI Galeria

Instytut

Dlaczego STI?

Doświadczenie

Sprawdzone techniki oparte na najlepszych światowych standardach i własnym wieloletnim doświadczeniu.
Mikrochirurgia

Kwintesencja mikrochirurgii - lepsze, szybsze gojenie, mniej bólu dla pacjenta.
Praktyka

Tylko zagadnienia praktyczne - filmy re-live z każdego rodzaju zabiegu, dużo warsztatów dla uczestników.
Listy kontrolne

Listy kontrolne kolejności procedur zabiegu oraz materiałów i narzędzi umożliwiające praktyczne wprowadzenie zabiegu od następnego dnia do gabinetu.
Kompleksowość

Kompleksowe ujęcie tematu: umiejętności stworzenia kości, tkanek miękkich, filozofię delikatnego wprowadzenia implantu zgodnie z biologią i wykonania na nim protetyki.
Perfekcja

Procedury dające długoterminową przewidywalność i uzyskanie perfekcyjnej estetyki.

Najbliższe szkolenia

Implantacja natychmiastowa. Jak ukształtować profil wyłaniania i wykonać indywidualną śrubę gojącą w 5 minut ?

23.05.2024, godzina: 10:00 - 18:00
24.05.2024, godzina: 09:00 - 17:00

Regeneracja kości part II

03.06.2024, godzina: 10:00 - 18:00
04.06.2024, godzina: 09:00 - 17:00

Opinie o STI

Temat podnoszenia zatok został ciekawie wyczerpany. Prowadzący przedstawił mnóstwo przypadków klinicznych. Rozległa część praktyczna pozwala zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.
Paweł Chmielowski
Bardzo praktyczne szkolenie. Wysoki poziom wiedzy prowadzącego, bardzo dobra jakość materiałów informacyjnych.
Joanna Czarnowska, Wrocław
Bardzo dziękuję za organizację.
Anna Skalska
Fantastyczny kurs prowadzony przez bardzo rzeczowego Mariusza Bołzana. Prowadzący wie o czym mówi, przekazuje wiedzę w sposób prosty a zarazem dokładny. Ma też niesamowity dar wspierania kursantów dobrym słowem i pochwałą :) Bardzo polecam i pewnie nie raz jeszcze skorzystam z kursów STI
Michał Koński
Kolejne bardzo udane szkolenie. Solidna dawka praktycznej wiedzy, mnóstwo trików ułatwiających codzienną praktykę.
Julia Bierć-Oksztul
Wyczerpujące informacje, warsztaty, bardzo czytelna prezentacja, uwagi i wskazówki. Polecam.
Bogumiła Babczyńska-Kubek
Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie. Dużo praktycznych przykładów dotyczących omówionego tematu. Polecam zdecydowanie lekarzom, którzy zaczynają swoją przygodę z sinus liftem oraz tym, którzy chcą uszeregować wcześniej zdobytą wiedzę.
Agnieszka Bakalarz
Szkolenie przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Marcin Kelm
Rzeczowe i bardzo przydatne informacje zebrane w jednym miejscu i bardzo przystępnie przekazane.
Jarosław Rakowski
Bardzo przejrzyste przedstawienie recesji, jak zakwalifikować przypadek do właściwej techniki. Dla mnie bardzo ważne jest, że wszystko jest uproszczone - bez niepotrzebnych skomplikowanych dla początkujących osób metod. Bardzo cenię kursy za bardzo dobry sprzęt - zestawy są kompletne - niczego nie brakuje. Dziękuję!
Agnieszka Stempniewicz

Nasi wykładowcy