Federico Tirone
06-07.05.2021
Brak miejsc!

Rehabilitacja implantologiczna pełnołukowa – uproszczenie – koncentracja na chirurgii i protetyce – Dr Tirone Federico, ODT. Rolando Erik

Językiem wykładowym szkolenia będzie język angielski.

Obecnie dostępnych jest wiele szkoleń i kursów z zakresu chirurgicznego postępowania przy odbudowie implantów pełnego łuku, na przykład z techniki All-on-4, ale kwestia protetyczna pozostaje niepewna. To ostatnie jest wciąż dość stresujące zarówno dla lekarzy, jak i techników, podważając korzyści wynikające z uproszczonego dostępu chirurgicznego.

Ten kurs ma na celu zapewnienie pełnego protokołu, który doprowadzi Ciebie i Twój zespół do doskonałego efektu estetycznego i funkcjonalnego podczas wykonywania zaawansowanej odbudowy  pełnego łuku. Oznacza to krótsze czasy i mniej skomplikowane kroki. Otrzymasz wszystkie koncepcje potrzebne do osiągnięcia doskonałego efektu protetycznego, koncentrując się na analizie estetycznej i zagadnieniach konstrukcji protezy.

Będziesz miał okazję zobaczyć wiele wysokiej jakości filmów przedstawiających prawdziwe przypadki, a także będziesz miał okazję zastosować w praktyce to, czego się nauczyłeś, w praktyczny sposób.

Program Szkolenia

1. Zarządzanie ekonomiczne i czasowe w odbudowie implantów pełnego łuku – jak uzyskać lepszą jakość pracy w krótszym czasie i  z większym spokojem powodzenia
  2. Wstępna ocena estetyczna: jak przekazać technikowi dentystycznemu odpowiednie dane i parametry techniczne
  3. Wysokiej jakości tymczasowa budowa i dostawa mostów
  4. Technika all-on-4: koncepcje teoretyczne
  5. Technika all-on-4 stosowana w różnych sytuacjach anatomicznych. Powikłania chirurgiczne i sposoby ich naprawy
  6. Warsztaty praktyczne – wykonanie odbudowy all-on-4 na modelu plastikowym
  7. Ostateczny most: planowanie, wyciskanie i dostarczanie. Szczegółowy punkt widzenia lekarza.
  8. Ostateczny most: planowanie i budowa. Szczegółowy punkt widzenia technika dentystycznego.

Język szkolenia

Szkolenie NIE będzie tłumaczone na język polski. Językiem wykładowym szkolenia będzie język angielski.

Liczba uczestników

maks. 30 osób.

Hotel PURO Łódź,

ul. Ogrodowa 16, 91-065 Łódź

Hotel PURO Łódź, ul. Ogrodowa 16, 91-065 Łódź

Chcesz zrezygnować ? Poinformuj nas o tym do 40 dni przed szkoleniem – zwrócimy całą wpłaconą kwotę.

Szanowni Państwo, wszystkie miejsca na szkolenie zostały już zajęte.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt mailowy:

kontakt@sti.edu.pl

lub telefoniczny:

+48 502-551-552

w celu dokonania zapisu na listę rezerwową.