Arndt Happe

dr

Arndt Happe

W 1994 roku ukończył studia na Uniwersytecie w Münster w Niemczech jako lekarz stomatolog. Spędził 3 lata jako rezydent w prywatnej klinice Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Olsbergu profesora Fouada Khoury'ego oraz ukończył Chirurgię Jamy Ustnej w 1999. Od 1999 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Münster w Niemczech. W 2001 roku był redaktorem niemieckiego czasopisma „International Journal for Periodontics and Restorative Dentistry” w Wydawnictwie Quintessence w Berlinie. Uzyskał stopień zaawansowany w implantologii  w 2000 roku oraz z periodontologii w 2004 roku nadany przez Niemieckie Towarzystwo Implantologiczne i Periodontologiczne. Od 2010 roku jest pracownikiem naukowym i wykładowcą zewnętrznym na Uniwersytecie w Kolonii w Niemczech, a w 2013 uzyskał tytuł doktora habilitowanego na stanowisku adiunkta. 

Opublikował kilka artykułów, w tym rozdziały w podręcznikach (np. „Bone Augmentation in Oral Implantology” autorstwa prof. Khoury’ego oraz „Bone , Biomaterials and Beyond” prof. Barone i prof. Nannmarka).

W 2018 opublikował podręcznik “Success with Implants in the Esthetic Zone” wydany przez Quintessence International, który został wydany w 4 językach. 
Jest adiunktem na Uniwersytecie w Ulm w Niemczech oraz międzynarodowym wykładowcą w zakresie leczenia implantologicznego, strefy estetycznej oraz zarządzania tkankami miękkimi. 

Zapisz się

Szkolenia tego wykładowcy

Wszystkie szkolenia

© Copyright 2024 Soft Tissue Institute. All rights reserved.

X
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o zbliżających się szkoleniach i promocjach.