Wykładowcy

Poznaj naszych instruktorów

Dr med. Dr med. Dent

Snjezana Pohl

Snjezana Pohl jest zarówno lekarzem medycyny jak i lekarzem dentystą. Jest specjalistą chirurgii jamy ustnej, a także certyfikowanym przez EDA (Europejskie Stowarzyszenie Stomatologiczne) specjalistą w zakresie periodontologii i implantologii. Obecnie jest szefową Oddziału Chirurgii Jamy Ustnej w prywatnej klinice Rident w Chorwacji. Pełni funkcję adiunkta oraz prowadzi wykłady na Wydziale Medycyny Jamy Ustnej i Periodontologii... Read more »

Zobacz profil

lek. dent.

Łukasz Bańczyk

Specjalizuje się w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Jest autorem i współautorem publikacji i doniesień zjazdowych na zjazdach krajowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej i implantologii.

Zobacz profil

dr n. med.

Ewa Chomik, Grzegorz Wasiluk

 Ewa Chomik Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Z macierzystą Uczelnią aktywnie związana do dnia dzisiejszego jako pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej, gdzie rozwija swój talent pod okiem jednego z największych autorytetów polskiej stomatologii, Pana Profesora Zdzisława Bereznowskiego. Praca akademicka zaowocowała uzyskaniem w 2012 roku tytułu doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy dotyczącej... Read more »

Zobacz profil

dr n. med.

Daniel Ciapiński

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Tuż po stażu rozpoczął studia doktoranckie oraz specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej w klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w szpitalu im. A. Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Podczas studiów dwukrotnie otrzymywał stypendium rektora oraz został rekomendowany przez Radę Wydziału ŚUM do nagrody Ministra Edukacji Narodowej. Odbył liczne kursy szkoleniowe w kraju... Read more »

Zobacz profil

lek. dent.

Paweł Porczyk

Ukończył studia w 2012 na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do 2019 roku zdobywał doświadczenie w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.W 2018 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii. Od 2014 roku pracuje w Centrum Stomatologii Estetycznej Aquarius. Zajmuje się głównie chirurgią oraz periodontologią. Stale... Read more »

Zobacz profil

Lek. stom.

Michał Szczutkowski

Specjalizuje się w periodontologii, implantologii i stomatologii estetycznej. Najważniejsze kursy: Implantologia: Marcus Hurzeler, Dennis Tarnow. Periodontologia: Giovanni Zucchelli, Otto Zuhr, Rino Burkhardt.

Zobacz profil

Dr

Federico Tirone

Współzałożyciel i szef  CLINICA ODONTOIATRICA SALZANO TIRONE S.r.l., Cuneo, Italy Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Turynie w 2004 roku, postanowił poprawić swoje umiejętności techniczne poza środowiskiem akademickim pod okiem wielkich mistrzów świata chirurgii jamy ustnej i periodontologii. Skoncentrował się na chirurgii jamy ustnej, zaawansowanej implantologii i periodontologii, przez około dziesięć lat budował jedną z największych... Read more »

Zobacz profil